top of page
canto forte 3 alpha.png

AQ Canto 3 Forte

Aktivní verze s vestavěným zesilovačem je ideální pro všechny, kteří hledají jednoduchost bez kompromisu v kvalitě. Stačí připojit zdroj hudby.

Model je vybaven unikátní velmi tuhou konstrukcí ozvučnice z ohýbané bukové skořepiny v kombinací s MDF. Výsledkem není jen tvarově vytříbený vzhled s přírodním dýhovaným povrchem. Propracované 3D zakřivení také eliminuje vznik nežádoucího stojatého vlnění, které by kazilo kvalitu reprodukce. 

Středobasový měnič SB Acoustic je vybaven kompozitní membránou z hliníku a keramiky, která je tvarována pro dosažení extrémní tuhosti a odolnosti proti parazitním rezonancím. Jeho cívka je navinuta na lehkém jádru se základem ze skleněné tkaniny. Vše tak zazní přesně a bez zkreslení i při vysoké dynamice. 

Výškový reproduktor je umístěn v masivním hliníkovém soustruženém zvukovodu, díky čemuž má vynikající směrovost a prezentaci prostoru. Celek tak nabídne kvalitní zvuk, vysoce přesahující měřítka dané třídy.

 

Jako zdroj hudby můžete připojit jakékoli zařízení s Bluetooth, USB výstupem (např. notebook) nebo linkovým RCA výstupem. 

Předností modelu Canto 3 Forte je bohatá konektivita. Příznivce nekompromisního zvuku potěší vstup line in (RCA) a USB-B, všechny si pak získá možností propojení přes Bluetooth 4.2 s velkou šíří podporovaných kodeků.

Povrchy

Přirozená krása dřeva nezevšední. Naše reprosoustavy nabízíme v provedení s přiznanou bukovou překližkou a ve variantách s povrchovou úpravou z přírodní ořechové, nebo černě mořené jasanové dýhy.
 

Technické specifikace

SYSTÉM

2 pásma

IMPEDANCE                  

6 Ω

ŠUMOVÝ VÝKON

60 W

HUDEBNÍ VÝKON
180 W 

CITLIVOST

500mV

KMITOČTOVÝ ROZSAH                

45 Hz až 40 kHz v pásmu 8 dB

VÝHYBKA

12 dB / oct.

 

VSTUPY

line in (RCA), USB-B, Bluetooth 4.2 (podporované kodeky SBC, AAC, aptX, aptX-LL)

PROVOZNÍ PROSTŘEDÍ

+10° až +35° C s relativní vlhkostí do 75 %

 

ROZMĚRY

200 mm x 470 mm x 330 mm (Š x V x H)

 

HMOTNOST
9 kg / kus

stojan pasivni_2.jpg
stojan aktivni_1.jpg
stojan pasivni_2.jpg

Stojan AQ Canto

Ručně vyráběný elegantní stojan, vyrobený speciálně pro reprosoustavy AQ Canto 3
 
Stojan zajistí reprosoustavám patřičnou stabilitu - je možné je s nimi propojit šrouby. Zároveň vám zajistí optimální poslech: výška reprosoustav bude díky němu ve výšce uší sedícího posluchače.
 
Technické parametry:
Rozměry (v x š h): 650 x  250 x 370 mm, Hmotnost: 3,6 kg/ks

Chcete to zažít?

Nechte se mezi prvními ohromit poslechem AQ Canto 3 Forte

bottom of page