top of page
danza na web.png

AQ Canto 5

Dvoupásmové sloupové reprosoustavy vyplní jakýkoli prostor dokonalou hudební prezentací.

Model je vybaven unikátní velmi tuhou konstrukcí ozvučnice z ohýbané bukové skořepiny v kombinací s MDF. Výsledkem není jen tvarově vytříbený vzhled s přírodním dýhovaným povrchem. Propracované 3D zakřivení také eliminuje vznik nežádoucího stojatého vlnění, které by kazilo kvalitu reprodukce. Vestavěná písková komora navíc pohltí jakékoli nežádoucí vibrace, díky čemuž reprosoustavy zahrají i objemné basy s maximální kontrolou a precizností.

Středobasové měniče SB Acoustic jsou vybaveny kompozitní membránou z hliníku a keramiky, která je tvarována pro dosažení extrémní tuhosti a odolnosti proti parazitním rezonancím. Jejich cívka je navinuta na lehkém jádru se základem ze skleněné tkaniny. Vše tak zazní přesně a bez zkreslení i při vysoké dynamice.

Výškový reproduktor je umístěn v masivním hliníkovém soustruženém zvukovodu, díky čemuž má vynikající směrovost a prezentaci prostoru. Celek tak nabídne přepychový zvuk, vysoce přesahující měřítka dané třídy.

danza interier.jpg

Reproduktory AQ Canto 5 svou štíhlou siluetou obohatí jakýkoli interiér. Důmyslnou souhru dřeva, keramiky a perfektního matného laku si zamilují fanoušci minimalistických interiérů i ti, kteří dávají přednost útulným obývacím pokojům.
 

Povrchy

Přirozená krása dřeva nezevšední. Naše reprosoustavy nabízíme v provedení s přiznanou bukovou překližkou a ve variantách s povrchovou úpravou z přírodní ořechové, nebo černě mořené jasanové dýhy.

Technické specifikace

SYSTÉM

2 pásma

IMPEDANCE  

8 Ω

ŠUMOVÝ VÝKON

105 W 

HUDEBNÍ VÝKON

230 W 

CITLIVOST

88 dB 1 W / 1 m

KMITOČTOVÝ ROZSAH

23 Hz až 40 kHz v pásmu 6 dB

VÝHYBKA

12 dB / oct

TERMINÁLY

Šroubovací Bi-wire

VNITŘNÍ OBJEM

52 l

ROZMĚRY 

285 mm x 1060 mm x 340 mm (Š x V x H)

HMOTNOST      ​

21 kg / kus

 

Chcete to zažít?

Nechte se mezi prvními ohromit poslechem AQ Canto 5

bottom of page